Podsumowanie finansowe Biznes Woman Marzec 2015


Kolejny miesiąc za nami. Czas na kolejne podsumowanie zarobków. Jesteście ciekawi jak wypadnę w marcu? :) W jakiej sieci zarobiłam najwięcej i czy w ogóle coś zarobiłam? Zapraszam...


Tak jak pisałam w poprzednim podsumowaniu zarabiam współpracując kilkoma sieciami afiliacyjnymi (np. NetSales), z siecią sprzedażową ale także na współpracy bezpośredniej z reklamodawcami. To właśnie ta ostatnia forma w marcu przyniosła największy dochód.


Zarobki w marcu:

NetSales: 3,75 zł 
Afilo: 0,00 zł
ComperiaLead: 0 zł
SalesMedia: 16,80 zł
Ceneo: 2,28 zł
FanPage*: 150 zł

Razem: 172,83 zł


Podsumowanie marca:
 • NetSales - niestety jak i w lutym nie miało pod moje strony pasujących programów. Do gry weszły dopiero z końcem miesiąca tak więc zapraszam Was na kolejne podsumowanie, które będzie po miesiącu kwiecień - pracuje na to aby prezentowało się lepiej. Jeśli chcesz zarejestruj się do nich TUTAJ
 • Ceneo - wciąż brakuje mi czasu aby przygotować grunt pod współpracę z nimi. A mimo to, jak widać coś tam się dzieje bez mojej większej ingerencji. Polecam rejestrację TUTAJ i sprawdzenie możliwości tego programu partnerskiego u siebie. 
 • *FanPage - posiadam w swoim portfolio blogów i stron internetowych kilka modowych fanpage'y na facebooku. Nie są one duże (jeden ma 24 tys. fanów, drugi niespełna 4 tys. a trzeci dopiero rozkręcam i na koncie ledwie setka przekroczona) a mimo to jak widać można na tym zarobić. Firmy zgłaszają się do mnie same, więc taka współpraca to właściwie czysta przyjemność.

Marzec zdecydowanie lepszy od lutego, a to i tak tylko 1/7 tego co zarobiłam w styczniu. Nie mniej należy cieszyć się z każdej, nawet drobnej sumy która jest na"+" :)

Komentarze

 1. Fajnie, że na funpage też można zarabiać.

  Zarobków jak ze stycznia br. i lepszych!

  "Nie mniej należy cieszyć się z każdej, nawet drobnej sumy która jest na"+" :)" - dokładnie, ja o takich drobnych sumach (od 2 zł do 100 zł z jednej wypłatki) piszę właśnie na swoim blogu. Lepsze to niż nic :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wogóle zarabia się na ceneo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceneo płaci za każdy udany przeklik ok. 18 -20 gr :) Przeklik może być z banera reklamowego jak i linka. Dodatkowo rozlicza się za sprzedaż. Zapraszam do zarejestrowania się i sprawdzenia >> https://partnerzy.ceneo.pl/Account/Register?referrer=7672

   Usuń

Prześlij komentarz