Podsumowanie finansowe Biznes Woman Styczeń 2015


Nowy rok, nowe zwyczaje. Postanowiłam wdrożyć na bloga cykl comiesięcznych publikacji moich podsumowań finansowych z zarobionych przez internet pieniędzy. Wiem, że lubicie czytać takie teksty. Sama też lubię czytać je u innych blogerów. Są dla mnie bardzo inspirujące i mam nadzieję, że moje dla Was także będą. Udowodnię Wam, że przez internet można zarabiać - mniejsze bądź większe pieniądze. Zapraszam na podsumowanie stycznia.

Na początek zaznaczę, że zarabiam nie tylko na blogach (póki co łącznie z tym, są to 3 blogi o różnorodnych tematykach) ale także na fanpage'ach które prowadzę.

Zarobki w styczniu:
NetSales: 1 283,28 zł
Afilo: 35,25 zł
ComperiaLead: 0 zł
SalesMedia: 12,77 zł
Ceneo: 0,94 zł

Razem: 1 332, 24 zł

Podsumowanie stycznia:

NetSales najlepiej w tym miesiącu - niestety luty nie będzie już taki kolorowy ponieważ program, który emitowałam na swoich fanpageach, rozliczany w CPC się już skończył. Nie mniej liczę na kolejne. Sieć polecam. Współpracuję z nimi od października i wszystko jest w porządku. Minimalna kwota do wypłaty to 100 zł, a na pieniądze nie trzeba długo czekać. Zarejestrować się możecie TUTAJ.
Afilo pozwoliło mi w tym miesiącu zarobić na leadzie. Dobre i to bo od dłuższego czasu tutaj była posucha - a jestem u nich zarejestrowana od kilku lat. Mają spory wybór programów i dobre stawki, jednak nie zgadzają się na współpracę z fanpage'ami co jest dla mnie dużym minusem.
W SalesMedia zaczynam zbierać żniwa pracy sprzed kilku miesięcy. Postaram się poświęcić temu trochę więcej czasu a kolejne zbiory może będą okazalsze :)
Ceneo - jestem zachwycona możliwościami tego programu. Mam mnóstwo pomysłów na wykorzystanie porównywarki w treści postów pod konkretne tematy co powinno skutkować dużą konwersją. Zarobek póki co znikomy ale wynika to z tego, że zarejestrowałam się w Ceneo dopiero ostatniego dnia stycznia. Polecam rejestrację TUTAJ i sprawdzenie możliwości tego programu partnerskiego u siebie. Ja żałuję, że tak późno dowiedziałam się o tym programie ale mam wielką ochotę nadrobić te zaległości.

Mam nadzieję, że cykl moich podsumowań zarobkowych nakłoni Was do rejestracji w sieciach partnerskich i zarabiania dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie :)

Życzę Wam samych sukcesów finansowych w 2015 roku i zapraszam do dzielenia się opiniami!

Komentarze

Prześlij komentarz